Oferta

Oferujemy Państwu kompleksowe złomowanie pojazdów, wraz z wydaniem pełnej dokumentacji oraz wyplacenia wartości złomowanego pojazdu. Prowadzimy recykling pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Nasza stacja demontażu oznaczona jest nr K2 i działa na podstawie decyzji Marszałka Województwa Małopolskiego z dnia 12 września 2013 r. nr SR-III.7221.25.2013.DS

Przyjmujemy pojazdy, samochody osobowe, ciężarowe i inne, które poddajemy demontażowi zgodnie z ustawą z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji w pełni dbając o ochronę środowiska. Przyjmujemy wszystkie wyeksploatowane pojazdy zarówno sprawne, jak też i niekompletne wystawiając odpowiednie zaświadczenie o złomowaniu umożliwiające wyrejestrowanie pojazdu, oraz rozwiązanie umowy z aktualnym ubezpieczycielem.

W przypadku braku możliwości indywidualnego dostarczenia pojazdu, zapewniamy transport w promieniu 30 km od naszej siedziby.

Oprócz kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji zajmujemy się również skupem złomu stalowego oraz metali kolorowych proponując atrakcyjne ceny i warunki odbioru towaru.

W celu ze złomowania pojazdu należy przygotować wszystkie dokumenty niezbędne do uzyskania zaświadczenia o przyjęciu pojazdu do demontażu niezbędnego do jego wyrejestrowania w wydziale komunikacji.

Dokumenty dotyczące pojazdu to:

Dowód rejestracyjny lub pokwitowanie policji w przypadku zatrzymania lub decyzja o czasowym wyrejestrowaniu, gdy zaszła taka okoliczność lub kserokopia dowodu rejestracyjnego potwierdzona" za zgodność z oryginałem" przez właściwy wydział komunikacji, karta pojazdu (o ile była wydana), aktualna polisa ubezpieczeniowa sprawdzana jest w wydziale komunikacji.

Dokumenty potwierdzające prawo własności pojazdu, który chcemy zezłomować:

Dowód osobisty, lub paszport właściciela pojazdu (zgodnie z wpisem w dowodzie rejestracyjnym), pisemne upoważnienie do zezłomowania jeśli czynności tej dokonuje inna osoba niż właściciel.

W przypadku gdy pojazd posiada kilku właścicieli, przy złomowaniu powinni być obecni wszyscy lub pozostawić jednej osobie upoważnienie. Jeśli zdecydowaliśmy się skasować pojazd zanim go przerejestrowaliśmy na siebie, należy przedstawić oryginał umowy kupna pojazdu lub fakturę zakupu. Pojazdy przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-16.00, w soboty od7.00 do 13.00.

Pojazd możemy odebrać własnym transportem. W tym celu należy się umówić telefonicznie (18 547 50 89) i ustalić dogodny termin przekazania pojazdu.

Prowadzimy także skup złomu stalowego kolorowego.

Mapa dojazdu!

Kliknij i sprawdź jak do nas dojechać.